A Móri Katolikus Plébánia Honlapja

Ide kattintva lehet hallgatni a szetnmiséket élőben az alábbi kezdési időpontokban:

Hétfő8.30
Kedd-Péntek8.00
Szombat18.00
Vasárnap9.30 és 11.00

Biblia kurzus Sergio atyával

Aki szeretne többet tudni a Szentírásról, egy kedves bibliatanár segítségével megismerkedni a Biblia világával és Isten igéjével, szeretettel várjuk a közösségi házba, két hetente, vasárnapokon 16.30-tól.

A korábbi videókat meg lehet nézni a bal oldali menüpontoknál, a "Videótár"-ban.

Mór, Fejér megye északi részén, a Bakony és a Vértes között elterülő kisváros. Két fő jellegzetessége a szőlő- és bortermelés, a másik a jelentős német kisebbség (jelenleg kb 40%). A városról sok mindent meg lehet tudni a különböző honlapokon, pl a város saját oldalán vagy ezen a turisztikai honlapon .
A város történetével bővebben Dr. Erdős Ferenc Mór története című könyvéből lehet megismerkedni - Kornétás kiadó 2002.

Megközelíthetőség

A várost közúton legkönnyebb Székesfehérvár vagy Győr felől a 81-es számú főúton megközelíteni, vagy az ezzel párhuzamosan haladó vasúton Komárom vagy Székesfehérvár felől. Budapestről legjobb az M7-en Fehérvárra utazni, onnan pedig a 81-en Mórra.

Nagyobb térképre váltás

A plébánia épülete:

Nagyobb térképre váltás

A Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola:

Utolsó frissítés: