ÉVKÖZI 13. VASÁRNAP

(június 30.)

Templomainkban ezen a vasárnapon Péter – fillér gyűjtést tartunk a Szentszék kiadásainak és karitatív tevékenységének segítésére.

A héten elsőcsütörtök és -péntek. Most csendes szentségimádás lesz. A vezetett szentségimádás és titokcsere a Kapucinus templomban a Rózsafüzér Társulat jelenlétével július 11-én, csütörtökön lesz, 17 órától. Virrasztás lesz Magyarországért a Kapucinus templom Szent Lipót kápolnájában most elsőpénteken az esti szentmise utántól a szombat reggeli szentmiséig.

Péter Pál testvér az idős vagy beteg testvéreket, a megbeszéltek szerint 11-én és 12-én látogatja majd.

NYÁRI VÁLTOZÁSOK: Július 1-től augusztus 5-ig nem lesz szentmise a Plébániatemplomban hétfő esténként. Július hónap vasárnapjain a Plébániatemplomban csak 11 órakor lesznek szentmisék, este hatkor nem.

A plébániairoda július hónapban kedden és csütörtökön lesz nyitva 10 és 12 óra között.

Kérjük a kedves híveket, hogy a Plébániatemplomban a szentségimádás alatt szerdánként belülről zárják az üvegajtót és csak a láthatóan imádkozni jövő embereket engedjék be.