ÉVKÖZI 16. VASÁRNAP

(július 23.)

Ezen a vasárnapon a Nagyszülők és idősek világnapját tartja az Anyaszentegyház!

Kérjük, hogy akiknek a Kapucinus templomban szentmiséjük van lefoglalva vasárnapi 9.30-ra, amelyek augusztustól megszűnnek, jöjjenek be a sekrestyébe egyeztetni azok áthelyezéséről! Megértésüket köszönjük!

Püspök atya Ébner Vilmos atyát augusztus 1-jétől Enyingre helyezi plébánosnak. Búcsúztatása a Plébániatemplomban lesz július 30-án, vasárnap az esti 6 órás szentmisén és az azt követő agapén, amelyhez várjuk a kedves hívek szíves hozzájárulását sütemény vagy ital formájában.

Gyalogos zarándoklatot szervezünk a „Fiatalokért” a Mór-Bodajk szakaszon, a kerékpárúton, az 1Úton Nemzetközi Jubileumi Zarándoknapon, augusztus 12-én, szombaton.

Gyülekezés a Plébániatemplomban 14.00 órakor. Zárószentmise a Bodajki Kegytemplomban 18.00 órakor. Hazautazás egyénileg.

Mindenkit szeretettel hívunk. Plakát a faliújságon.