ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

(január 21.)

Megbeszélést tart a Katolikus Nők Köre a Közösségi Házban január 22-én hétfőn délután 4 órakor.

Nem lesz szentmise a Plébániatemplomban 22-én este 6 órakor.

„Szeresd az Urat, a te Istenedet… és felebarátodat, mint magadat.” – ökumenikus imahét lesz evangélikus testvéreinknél január 22. és 27-e között. este 6 órától. Az imaalkalmakon 24-én és 26-án a Szőlőszem Kiskórus, 27-én pedig a Magnificat Énekkar szolgál.

Az esti szentmisék a Kapucinus templomban az ökumenikus imahét ideje alatt – kedden, szerdán, csütörtökön, pénteken -, 17 órakor kezdődnek. A csütörtöki szentségimádás a Kapucinus templomban a héten elmarad.

Nyílt próbát tart a 412 zenekar a Közösségi Házban január 27-én, szombaton 15 órakor. Szeretettel várják az énekelni, zenélni vágyó testvéreket. Plakáton több információ is elérhető, illetve egy QR kód, melyen kérik a regisztrálást, segítve az előkészületet!

Gitáros családi szentmise lesz a 412 zenekar szolgálatával a Plébániatemplomban január 28-án 11 órakor.

Azok a jegyespárok, akik 2024-ben szeretnének egyházi házasságot kötni, szándékukat jelezzék a Plébánián. Ha tudunk a környezetünkben házasodni készülő párokról, bátorítsuk őket, hogy jelentkezzenek időben!

Vízkereszt ünnepéhez kapcsolódóan szép hagyomány a házszentelés, ezt január hónapban, de akár egész évben kérhetjük.