Urunk mennybemenetele

(június 01.)

Imára hívjuk a férfitestvéreket a Plébániatemplomba minden páratlan héten kedden 20 órára. Következő alkalom június 03.

Jézus Szent Szívének litániáját imádkozzuk a Kapucinus templomban, június hónapban: hétfő, csütörtök és vasárnap kivételével 17.40-től. Az imára mindenkit szeretettel hívunk!

A jövő héten lesz elsőcsütörtök és elsőpéntek.

Vezetett szentségimádást tartunk, a Rózsafüzér Társulat részvételével, a Kapucinus templomban, csütörtökön, 17 órakor. 

Virrasztás lesz Magyarországér a Kapucinus templomban, a Mandic Szent Lipót kápolnában, pénteken, az esti szentmise utántól.

A Boldogságos Szűz Mária az Egyház anyja emléknapján, Pünkösdhétfőn, közös imádságra hívják az egyházmegye papságát, a szerzeteseket, a fiatalokat, a családokat, a Prohászka Imaszövetség tagjait Bodajkra, a Mindenkor Segítő Szűz Mária Kegyhelyére, hogy együtt imádkozanak a békéért, családjainkért, papi és szerzetesi hivatásokért, június 9-én, hétfőn. Szentmise 10 órakor kezdődik. 13 órakor keresztút járás a Kálvárián. 14 órakor közös szentségimádás a kegytemplomban, a zárásként a Loretói litániát imádkozzák.

Busz indul a bodajki fatimai imaórára a Kapucinus térről június 13-án szerdán 16:30– kor. És gyalogos zarándoklat szintén 13-án 3 órakor, a Dózsa György út végén kezdődő bicikli úttól.

Szeretettel várnak minden érdeklődőt, a Híd közösségi napra a Szent Erzsébet Általános Iskolába június 14-én. Kérnénk a résztvevők regisztrációját, kihelyezett plakáton lévő QR kód segítségével.

3 Szentkút Zarándoklat lesz. Útvonal: Bodajk-Csatka- Jásd-Bodajk. 2025. 06. 20.-21.-22. Részletek a plakáton.

Azok az érettségizett, vagy érettségi előtt álló fiatalok, akik papi hivatást éreznek magukban felvételi kérelmüket az Egyházmegyei Hivatalban június 15-ig adhatják le.

Kérjük azok jelentkezését Péter Pál atyánál, aki szolgálatot tudna vállalni a Kapucinus templom takarításában.